Stellar Silver 22" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Stellar Silver har en bredd på 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Stellar Silver är 37 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Stellar Silver 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Stellar Silver |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från GMP av modellen Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 37 mm.
GMP Stellar Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 25.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Stellar Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 45 mm.
22"-fälg av modellen Stellar Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.