Detta är en GMP-fälg av modellen Ultrivity X Black Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Fälgbredden för denna variant av GMP Ultrivity X Black Diamond är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Fälgens ET-mått är 52 mm. GMP Ultrivity X Black Diamond har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4913 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 913 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity X Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen Ultrivity X Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
Ultrivity X Metal Bronze 21" från GMP med 9.5" bredd och ET på 52 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
GMP Ultrivity X Black Diamond, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 35 mm.
Ultrivity X Glossy Black 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.