En snygg fälg på 19" från Infiny. Denna modell har Infiny valt att kalla för Stadt Individual Shiny Black Machined Face. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för Infiny Stadt Individual Shiny Black Machined Face är 32 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Infiny Stadt Individual Shiny Black Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 086 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Infiny |
|---|---|
| Modell | Stadt Individual Shiny Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från Infiny av modellen Stadt Individual Shiny Black Machine Face . Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 32 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. Infiny Stadt Individual Shiny Black Machine Face är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg från Infiny av modellen Kamenz Shiny Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 32 mm.
19"-fälg av modellen Stuttgart Shiny Black Machined Face från Infiny. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 32 mm.