IT Wheels Gina Dull Anthracite är en fälg på 19" från IT Wheels. Denna fälg är 8.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 37 mm. Navhålet på IT Wheels Gina Dull Anthracite är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om IT Wheels Gina Dull Anthracite 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/114, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.
19"-fälg av modellen Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.