IT Wheels Gina Dull Anthracite är en fälg på 19" från IT Wheels. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på IT Wheels Gina Dull Anthracite är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 25 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Gina Dull Anthracite har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag IT Wheels Gina Dull Anthracite för 1873 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
19"-fälg av modellen Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.