MAK Zenith. Hyper Silver är en av våra 15"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Zenith. Hyper Silver har en fälgbredd på 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 4 hål för bultar.
Denna variant av Zenith. Hyper Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 40 mm. Detta är en fälg med 60.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om MAK Zenith. Hyper Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 514 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Hyper Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Zenith. Hyper Silver är 15" och har en bultcirkel på 4/100.
MAK Zenith. Shiny Black, 15"-fälg, 5" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 32 mm.
Zenith. Shiny Black 15" från MAK med 5.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
Zenith. Titanium 15" från MAK med 5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.