Med ett pris på 1816 kronor är MAK Zenith. Shiny Black ett bra alternativ bland 15"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 4 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 32 mm. Centrumhålet är 60 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1816 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 816 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 60 mm |
Zenith. Titanium 15" från MAK med 5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
Zenith. Shiny Black 15" från MAK med 5.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
15"-fälg från MAK av modellen Zenith. Hyper Silver. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 40 mm.
15"-fälg från MAK av modellen Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 36 mm.