MAK Davinci Matt Titanium är en fälg på 18" från MAK. Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Denna variant av Davinci Matt Titanium kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 39 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om MAK Davinci Matt Titanium genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 915 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Davinci Matt Titanium, 17"-fälg, 6.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 39 mm.
DaVinci Black från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
18"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
18"-fälg från MAK av modellen Davinci Matt Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.