Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Zenith. Shiny Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Zenith. Shiny Black har en bredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Detta är en fälg med 72 mm stort navhål. MAK Zenith. Shiny Black kan du köpa från BytHjul för endast 2488 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
Zenith. Shiny Black 17" från MAK med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Hyper Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 35 mm.