MAK Zenith. Titanium är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. MAK Zenith. Titanium har en fälgbredd som är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Denna variant av Zenith. Titanium har ett navhål/centrumhål som är 72 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Zenith. Titanium. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2289 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 289 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 7" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
MAK Zenith. Titanium, 15"-fälg, 6.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.
MAK Zenith. Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 35.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/108.