MAK Epica Shiny Black är en fälg på 18" från MAK. Bredden på denna fälg är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MAK Epica Shiny Black är 43 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Epica Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3132 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 132 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57 mm |
Epica Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 43 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Epica Titanium 18" från MAK med 7" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Epica Shiny Black 18" från MAK med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Epica Shiny Black 18" från MAK med 7" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.