MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Wolf Silver 19" är inget undantag. MAK Wolf Silver har en fälgbredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 47 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. BytHjul säljer idag MAK Wolf Silver för 3891 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 891 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
Wolf Shiny Black från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 30 mm.