MAK Epica Titanium är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Epica Titanium har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Epica Titanium är 46 mm. Centrumhålet är 57 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Epica Titanium för 3202 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 202 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Titanium |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Epica Titanium, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
Epica Titanium från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från MAK av modellen Epica Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.
Epica Shiny Black från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.