En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Epica Titanium. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av Epica Titanium kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 46 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Epica Titanium 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 273 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Titanium |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
Epica Titanium från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från MAK av modellen Epica Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.
Epica Titanium 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
18"-fälg av modellen Epica Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.