En snygg fälg på 19" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Stern Ice Black. Fälgbredden för denna variant av MAK Stern Ice Black är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Stern Ice Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4319 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stern Ice Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MAK Stern Ice Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Stern Ice Black.
Starlight Ice Black 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MAK Starlight Ice Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.