MAK Stern Ice Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. MAK Stern Ice Black kan du köpa från BytHjul för endast 3513 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 513 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stern Ice Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MAK Stern Ice Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
19"-fälg av modellen Stern Ice Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Starlight Ice Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.
Starlight Ice Black 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.