Detta är en MAK-fälg av modellen Stilo Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Stilo Black Machined Face har en fälgbredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4226 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 226 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
21"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.
MAK Stilo Black Machined Face, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
MAK Stilo Black Machined Face Bronze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.
Stilo Black Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/110.