MAK Stilo Black Machined Face är en fälg på 21" från MAK. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57 mm stort. Du hittar mer information om MAK Stilo Black Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 741 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
Stilo Black Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Stilo Black Machined Face, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
MAK Stilo Black Machined Face Bronze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.
Stilo Black Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/110.