MAK Qvattro Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 20 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Qvattro Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Qvattro Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 171 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Qvattro Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. MAK Qvattro Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg av modellen Qvattro Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 20 mm.
Qvattro Black från MAK. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Qvattro Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 20 mm.