MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Speciale Black Machined Face 20" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 27 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Speciale Black Machined Face 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 120 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från MAK av modellen Speciale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 27 mm.
20"-fälg av modellen Speciale dark från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 27 mm.
MAK Speciale Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 27.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 27 mm. MAK Speciale dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.