Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MAK Speciale Black Machined Face vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av MAK Speciale Black Machined Face är 8.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 25 mm. MAK Speciale Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. En uppsättning MAK Speciale Black Machined Face kan bli din för endast 4120 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 120 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från MAK av modellen Speciale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 25 mm.
Speciale Black Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Speciale dark, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 25 mm.
Speciale-D Black Machined Face från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.