Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4400 kronorsklassen. Fälgen heter Stilo Black Machined Face och den tillverkas av MAK. Bredden på denna fälg är 8.5". MAK Stilo Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. En uppsättning MAK Stilo Black Machined Face kan bli din för endast 4319 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
MAK Stilo Black Machined Face, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 25 mm.