Qvattro Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Denna fälg är 8.5" bred. MAK Qvattro Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Qvattro Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3720 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 720 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Qvattro Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Qvattro Black.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Qvattro Black Polished.
20"-fälg av modellen Qvattro Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.
MAK Qvattro Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.