Zenith. Titanium 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Fälgens bredd är 8". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Fälgens ET-mått är 34 mm. MAK Zenith. Titanium har ett centrumhål (navhål) på 72 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Zenith. Titanium 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Zenith. Titanium.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 35 mm.