GP2 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg som tillverkas av Monaco. Fälgens bredd är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 45 mm. Monaco GP2 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 63.4 mm. Monaco GP2 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2464 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 464 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Denna 20"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black.
Denna 21"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black Polished.
GP2 Gloss Black från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
20"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.