Denna 18"-fälg från Monaco har modellnamnet GP2 Anthracite Polish. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Monaco GP2 Anthracite Polish 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 075 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Anthracite Polish |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Monaco GP2 Anthracite Polish, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.
Fälg från Monaco på 18" med modellnamnet GP2 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 30 mm.
20"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
Monaco GP2 Gloss Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.