Monaco GP2 Anthracite Polish är en fälg på 21" från Monaco. Denna fälg är 9.5" bred. Monaco GP2 Anthracite Polish har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 63.4 mm. BytHjul säljer Monaco GP2 Anthracite Polish 21" i sin webbshop för 2841 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 841 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Anthracite Polish |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Denna 21"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black Polished.
GP2 Anthracite Polish 18" från Monaco med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 20"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black.
GP2 Gloss Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.