Monaco har många snygga fälgar i sitt utbud och GP8 Gloss Black Polished 19" är inget undantag. Monaco GP8 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Fälgens ET-mått är 20 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Monaco GP8 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GP8 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 837 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP8 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. Monaco GP8 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco GP8 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GP5 Gloss Black Polished.
Monaco CL2T Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 52.