En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. Denna fälg är 10" bred. Fälgens cirkeldiameter är 130 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/130 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 20 mm. Denna fälg har ett navhål som är 71.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 5842 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.