Denna 16"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 4/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black Polished är 32 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 80 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1739 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
16"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 4/108, bredden 16" och ET-måttet 32 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 32 mm.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. MSW 80 Gloss Black är 17" och har en bultcirkel på 4/108.
Fälg från MSW på 16" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6.5" och ET-måttet är 20 mm.