MSW 72 Gloss Black Machined Face är en fälg på 17" från MSW. Denna fälg är 7" bred. MSW 72 Gloss Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 5/100).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 63.3 mm. En uppsättning MSW 72 Gloss Black Machined Face kan bli din för endast 2657 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 657 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 72 Gloss Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
72 Gloss Black Machined Face från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 72 Gloss Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 45 mm.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.