Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 63.4 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan du köpa från BytHjul för endast 5781 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 781 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 43 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 38.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.