Denna 18"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 4/108.
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 63.4 mm stort. BytHjul säljer MSW 50 Matt Gunmetal Polished 18" i sin webbshop för 3187 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 187 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Matt Gunmetal Polished 17" från MSW med 7" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.