MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg på 22" från MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 63.4 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5670 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 670 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/108.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 38.
22"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 38 mm.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.