En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Gloss Black. Denna fälg är 9" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 50 Gloss Black är 5/108.
Denna variant av 50 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.3 mm stort. 50 Gloss Black 22" är en snygg fälg för 4639 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 639 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 43 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/108.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/108, bredden 22" och ET-måttet 38 mm.