Denna 21"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 537 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/108.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/108, bredden 21" och ET-måttet 32 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11.5" och ET-måttet är 38 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.