Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4800 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk/Pol är 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 763 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 66 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
MSW MSW 51 G.Blk, 21"-fälg, 11.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol 22" från MSW med 11.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.