80 Gloss Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. MSW 80 Gloss Black har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 42 mm. Denna variant av 80 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 63.3 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2589 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 589 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. MSW 80 Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
19"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 42 mm.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black.