MSW 44 Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Med en cirkeldiameter på 110 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/110.
Glöm inte kolla att ET 29 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 44 Gloss Black Polished för 4267 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 267 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/110, bredden 9" och ET-måttet är 29 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 29.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 29 mm.