MSW MSW 51 G.Blk är en fälg på 22" från MSW. Fälgens bredd är 11.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 5245 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol 22" från MSW med 11.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 52 mm.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.