MSW 51 G.Blk/Pol 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 11.5". Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 61 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 335 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 61 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
MSW 51 G.Blk 22" från MSW med 11.5" bredd och ET på 61 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 52 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.