Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 11.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk är 52 mm. Centrumhålet är 71.5 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk 22" i sin webbshop för 5269 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 269 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 52 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.