Denna 21"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk är 42 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 42 mm.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/127, bredden 21" och ET-måttet 50 mm.