Denna 16"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bredden på denna fälg är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 41 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. MSW 80 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 41 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 80 Gloss Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 47.
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 40 mm.