MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 80 Gloss Black Polished 16" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av MSW 80 Gloss Black Polished är 6.5". MSW 80 Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 80 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1739 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
16"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 46 mm.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/112.
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 41 mm.
MSW 80 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 46.