Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 19 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av MSW 51 G.Blk har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg för 4517 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 19 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 19.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/112.