Med ett pris på 5245 kronor är MSW MSW 51 G.Blk ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Fälgens bredd är 10.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 18 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 5245 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.