Om du letar efter bra 22"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 18 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk är 66.5 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk 22" i sin webbshop för 5245 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.
MSW 51 G.Blk 22" från MSW med 10.5" bredd och ET på 18 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.