Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en bredd på 10". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Glöm inte kolla att ET 18 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 5274 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 274 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.