Om du letar efter bra 22"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 9.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk/Pol är 31 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 22" i sin webbshop för 5171 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 171 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 31 mm.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 51 G.Blk/Pol 22" från MSW med 11.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.